Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje o sklepie

Sklep z narzędziami Elima24.pl

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o specjalistach działających w wielu różnych branżach i sektorach gospodarki, a także z myślą o amatorach-majsterkowiczach, którzy szukają wysokiej jakości sprzętu do zastosowań domowych. Oferta naszego sklepu systematycznie powiększa się o kolejne kategorie produktów. Obecnie obejmuje ona setki różnego rodzaju elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych, narzędzi warsztatowych, sprzętu BHP, mebli i wyposażenia warsztatowego, a także osprzętu do wielu modeli prezentowanych w sklepie maszyn i urządzeń.

Od początku istnienia firmy przywiązywaliśmy szczególną wagę do wyboru urządzeń, narzędzi i akcesoriów o jak najwyższej jakości wykonania, gwarantujących maksymalną wygodę, bezpieczeństwo i efektywność pracy. Dziś jest to sprzęt takich marek jak CMT – producent niezwykle wytrzymałych narzędzi i akcesoriów do obróbki drewna, japońska Makita – producent profesjonalnych elektronarzędzi różnego typu, niemiecki Festool – producent elektronarzędzi dla murarzy, malarzy, stolarzy, blacharzy, lakierników czy pracowników ogólnobudowlanych.

Przeszło 20 lat obecności na rynku sprawiło, że współczesna oferta naszej firmy jest niezwykle zróżnicowana i wszechstronna. Wśród produktów, jakie sprzedajemy, znalazło się miejsce na takie narzędzia jak młotki, kątomierze, poziomnice, klucze warsztatowe, a także na elektronarzędzia tj. wiertarki, wiertarko-wkrętarki, szlifierki, młoty udarowe, wkrętarki, pilarki, wyrzynarki, frezarki i wiele innych. Poza tym obecnie zajmujemy się również dystrybucją sprzętu pneumatycznego, profesjonalnych kompresorów, narzędzi pneumatycznych i osprzętu do tych narzędzi. Co warte podkreślenia, cały sprzęt oraz wszelkie akcesoria oferowane przez naszą firmę są produktami atestowanymi, spełniającymi wyśrubowane normy techniczne zarówno te polskie, jak i europejskie.

Dzięki naszemu doświadczeniu i kooperacji z producentami oraz bezpośrednimi dostawcami elektronarzędzi, służymy pomocą przy wyborze sprzętu dostosowanego do potrzeb każdego klienta. By uzyskać dodatkową informację o naszych produktach, wystarczy zadzwonić lub do nas napisać. Zapraszamy!

pixel