Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gwoździarki na baterie, akumulatorowe

( ilość produktów: 7 )

Będąc stolarzem lub dekarzem, na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne są gwoździarki na baterie do wykonywania wszystkich prac. Urządzenia te, dzięki swojej konstrukcji, potrafią wbijać sztyfty i gwoździe do drewna bez użycia ludzkiej siły. Chcąc ułatwić pracę specjalistom, producenci zamontowali także mocne diody LED, które podświetlają obszar, na którym aktualnie są wykonywane czynności. Gwoździarki akumulatorowe umożliwiają pracę nawet w trudno dostępnych miejscach, dzięki temu że nie ma konieczności posiadania przewodu zasilającego. Idealnie sprawdza się to przy tworzeniu dachów i poddaszy przez dekarzy. Wszystkie promowane przez nas gwoździarki na baterie, np. marki Makita, Milwaukee są bezpieczne w użytkowaniu, dlatego też zostały przeznaczone nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla osób, które samodzielnie chcą wykonać prace remontowe.

Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry

Prace dekarskie i stolarskie z użyciem gwoździarek akumulatorowych

Prace przy budowie dachów przez dekarzy nie byłyby tak łatwe, gdyby nie posiadali specjalnych narzędzi. Jednym z nich są gwoździarki akumulatorowe. Nowoczesne modele wyposażone są w mechanizmy redukcji siły nacisku oraz możliwość regulacji głębokości wbijania sztyftów i gwoździ.

Oferta gwoździarek w naszym sklepie

Nasz asortyment wyposażony w elektronarzędzia, a w tym gwoździarki akumulatorowe, kierowany jest nie tylko do zawodowców, ale także i osób prywatnych, które postanowiły przeprowadzić jakiekolwiek prace związane z drewnem na własną rękę. Produkty są bezpiecznie w użytkowaniu.

Oferujemy gwoździarki na baterie Milwaukee, Makita oraz Bostitch. Sklep z elektronarzędziami to miejsce dla majsterkowiczów, którzy chcą wybrać niezawodny sprzęt do swoich przyszłych prac. Zawsze służymy radą, gdy jesteście jeszcze na początku tej drogi i nie do końca wiecie, który sprzęt będzie odpowiadał waszym potrzebom. Nasza oferta dodatkowo zawiera wiele pozycji wysokiej jakości produktów takich jak:

pixel