Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do odkurzaczy przemysłowych

( ilość produktów: 48 )

Zadbaj o czystość w miejscu pracy, sięgając po nowoczesne akcesoria do odkurzaczy przemysłowych znanych marek. Internetowy sklep narzędziowy elima24.pl ma w swojej ofercie bogaty wybór różnorodnych akcesoriów do odkurzaczy takich producentów jak Bosch, Festool czy Makita. Są to m.in. komplety rur uchwytowych i przedłużających o różnych kształtach i długości, zestawy ssawek do podłóg i szczelin, różnego rodzaju złączki, worki papierowe, fizelinowe i foliowe do odkurzaczy przemysłowych, filtry, węże elastyczne o różnej długości, specjalne dysze do odsysania pyłu powstającego podczas pracy z elektronarzędziami i wiele innych.

Prezentowane akcesoria do odkurzaczy przemysłowych oraz dedykowane im materiały eksploatacyjne (worki i filtry) to nowoczesny sprzęt charakteryzujący się dobrą jakością wykonania, gwarantujący wysoki komfort i efektywność pracy z różnymi modelami odkurzaczy przemysłowych, w pośredni sposób wpływający również na trwałość tego typu urządzeń. Sprawdź, jakie akcesoria do odkurzaczy oferujemy i znajdź wśród nich sprzęt pasujący do swojego odkurzacza warsztatowego. Polecamy!

KategoriaKategoria
Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel