Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dyski i talerze szlifierskie Metabo

( ilość produktów: 8 )

Precyzyjne wykończenie różnego rodzaju powierzchni drewnianych wymaga użycia profesjonalnego sprzętu szlifującego. Jeśli prowadzisz zakład stolarski lub zajmujesz się amatorską produkcją/renowacją mebli drewnianych, w ofercie internetowego sklepu narzędziowego Elima24.pl znajdziesz najlepszej jakości akcesoria do szlifierek różnych typów i marek, w tym oryginalne talerze szlifierskie Metabo.

Zapoznaj się z naszą ofertą na różne wersje talerzy dedykowanych szlifierkom mimośrodowym, kątowym i innym, a następnie zamów te rodzaje talerzy, które pomogą w wykonywanej przez Ciebie pracy. Wśród prezentowanych produktów znajdziesz m.in. twarde i średnio twarde talerze szlifierskie Metabo przeznaczone do równania i zgrubnego szlifowania większych powierzchni, różnego rodzaju talerze podporowe z mocowaniem na rzep, a także rzepy naprawcze do talerzy szlifierskich stosowanych w szlifierkach mimośrodowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Zamawiając oryginalne talerze szlifierskie Metabo, masz pewność zakupu profesjonalnego sprzętu o potwierdzonej jakości wykonania.

CenaCena
-
pixel