Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akumulatory i baterie 18V do elektronarzędzi

( ilość produktów: 1 )

Akumulatory 18 V do sprzętu budowlanego powinny być niezbędnym wyposażeniem każdych skrzynek z narzędziami specjalistów z branży budowlanej. Pozwalają zaoszczędzić czas na placach remontowych i w zakładach przemysłowych. Zapasowe baterie do elektronarzędzi nie zajmują dużo miejsca, a zawsze są potrzebne, aby nie przerywać prac.

Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry

Akumulatory do elektronarzędzi – oferty w naszym sklepie

Akumulatory do elektronarzędzi, które znajdziesz w naszym sklepie, pochodzą od różnych renomowanych producentów. Baterie Festool oraz Bosch charakteryzują się wysoką wydajnością, mocą oraz solidnym wykonaniem, przez co będą służyć przez wiele lat. Wybierając akumulatory do narzędzi, należy sugerować się między innymi ich pojemnością, która przekłada się na długość pracy oraz żywotność.

Przy wyborze akumulatorów do narzędzi warto pamiętać o fakcie, że każdy z producentów ma swój system akumulatorowy. Oznacza to, że akumulator jednego producenta, nie będzie pasował do narzędzi innej marki. Są od tej reguły wyjątki - takim przypadkiem są, np. akumulatory Metabo, gdzie pasują one do narzędzi innych marek. Szczegóły można poznać na stronie producenta.

System Bosch Flexible Power pozwala na używanie baterii 18 V do wszystkich narzędzi danej klasy napięcia. Dodatkowo, przy niektórych akumulatorach, zastosowano obudowę CoolPack, która gwarantuje dłuższą żywotność akumulatora i lepsze warunki podczas jego ładowania - a wszystko dzięki opatentowanemu systemowi chłodzenia. Wysoka wytrzymałość opiera się na utrzymaniu pełnej sprawności i funkcjonalności nawet po upadku na beton z wysokości 3 metrów.

Dlaczego baterie 18 V warto mieć zawsze ze sobą podczas prac budowlanych?

Przeprowadzając prace budowlano-remontowe nie warto posiadać tylko jednego akumulatora, np. do wkrętarko-wiertarki. Po jego zużyciu bowiem, nie będzie można dalej wykonywać pracy. W takich przypadkach trzeba liczyć się z przestojem rzędu jednej godziny (tyle około ładuje się akumulator). Mając pod ręką dodatkową, naładowaną baterię, można utrzymać płynność prac, oszczędzając przez to swój cenny czas. Nasz sklep z elektronarzędziami oferuje baterie 18 V renomowanych producentów. Oprócz tego znajdziesz także inne narzędzia sieciowe oraz narzędzia akumulatorowe, do których można zastosować wspomniany akumulator. Sprawdź pozostałe elektronarzędzia firmy Bosch oraz Festool. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

pixel