Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Latarki akumulatorowe

( ilość produktów: 7 )

Oferta naszego sklepu z narzędziami została uzupełniona o produkty niezbędne do tego, by w warunkach ograniczonej widoczności czy też tych, gdzie dostęp do prądu jest problemem – można było sukcesywnie pracować. Latarki akumulatorowe, bo o nich mowa – jakie znajdują się w naszej ofercie to propozycja wysokiej jakości i niezawodna. Znaleźć tu można propozycje tak zacnych producentów jak między innymi Bosch, Festool czy Maktec.

Latarki akumulatorowe – sposób na sprawną pracę

Prezentowane latarki akumulatorowe to opcje różnego typu, tak aby odpowiedzieć na preferencje różnych Klientów. Tym samym oferujemy zarówno latarki stojące, jak i innego typu. Są modele przeznaczone dla osób pracujących w swoich przydomowych warsztatach, jak i typowo budowlane narzędzia. Jednym zdaniem – oferta jest tak szeroka, że z pewnością każda osoba poszukująca u nas latarkę akumulatorową znajdzie u nas dokładnie tą, jakiej potrzebuje i jaka odpowie na wysokie wymagania, które jej stawia. W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji.

Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
+ Rozwiń- Ukryj
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel