Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Frezarki akumulatorowe do drewna

( ilość produktów: 5 )

Elektronarzędzia, jakimi są frezarki akumulatorowe, często można spotkać przy pracach budowlanych, w zakładach produkcyjnych i przemysłowych, a także przy drobnych remontach. Do wyboru są modele górnowrzecionowe wraz z załączoną prowadnicą, która usprawnia i ułatwia pracę z obrabianym materiałem, dlatego nie trzeba mieć dużego doświadczenia, aby sobie z nią poradzić. Gdy specjaliści sięgają po frezarki do drewna akumulatorowe, to zazwyczaj robią to w celu przyozdobienia mebli i innych produktów, do stworzenia rowków, wygładzenia i zaokrąglania krawędzi, a także do żłobienia różnych form. Warto jednak pamiętać, że tego typu urządzenia stosowane są także do innych materiałów. Przez to, że można stosować różne frezy i różną prędkość obrotową, frezarki akumulatorowe, np. Makita, mogą być używane do metalu i tworzyw sztucznych.

Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry

Do czego można używać frezarek akumulatorowych oprócz drewna?

Nowoczesne modele frezarek akumulatorowych używane są do przeróżnych materiałów. Zarówno metal, drewno, jak i tworzywo sztuczne może być obrabiane właśnie przez to narzędzie, zastępując ręczną piłę czy dłuto.

Przykładowo model specjalistycznej frezarki do drewna (Festool Domino DF 700 EQ-Plus) można używać do mebli z litego drewna o kształcie ramowej bądź skrzyniowej, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, do produkcji stołów i krzeseł oraz frontów. Przy prędkości obrotowej 21000 na minutę oraz maksymalnej głębokości frezowania równej 7 cm można stworzyć precyzyjne połączenie materiałów. Urządzenie jest dużo wygodniejsze niż stacjonarny sprzęt.

Oferta frezarek akumulatorowych i innych narzędzi w naszym sklepie

Sprzedając elektronarzędzia jedynie cenionych i renomowanych producentów, możemy zaoferować Państwu frezarki akumulatorowe między innymi marki Makita, Festool, Bosch.

W swoim asortymencie nasz sklep z elektronarzędziami posiada także inne produkty, które są równie ważne, jak frezarki na akumulator do drewna. Przeprowadzając remont w mieszkaniu lub prowadząc firmę budowlaną, mogą Ci się przydać także:

pixel