Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grubościówki

( ilość produktów: 1 )

Jeżeli szukasz profesjonalnego elektronarzędzia do obróbki desek, być może zainteresują Cię wytrzymałe i niezwykle wydajne w działaniu grubościówki Metabo. Prezentowany sprzęt umożliwia szybkie i precyzyjne struganie desek do wcześniej założonej grubości. Specjalne mechanizmy zapobiegają powstawaniu nierówności podczas obróbki desek o większej długości, a także samoczynnej zmianie wcześniej ustalonej grubości strugania.

Co warte podkreślenia, w prezentowanych elektronarzędziach zainstalowane zostały niezwykle wydajne i wytrzymałe silniki szczotkowe, co gwarantuje wysoką wygodę, szybkość i precyzję pracy w każdych warunkach. Oferowane przez nas grubościówki to lekki i w pełni mobilny sprzęt, który może być wykorzystywany do prac w warsztatach stolarskich, bezpośrednio na placach budowy czy w mieszkaniach/domach prywatnych, przy pracach wykończeniowych, na przykład przy budowie drewnianych schodów.

Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
Usuń wszystkie filtry
pixel