Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiertła z pogłębiaczem, gzymki do wierteł

( ilość produktów: 16 )

Wiertła z pogłębiaczem do drewna i innych materiałów umożliwiają wykonanie niestandardowych otworów dla elementów montażowych np. w meblach. W asortymencie posiadamy różne ich rodzaje, które są odmienne pod względem wielkości oraz kształtu, co przekłada się później na wykonane otwory. Znajdą Państwo u nas zarówno pojedyncze modele jak i zestawy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry

Gzymki do wierteł, czyli łatwy sposób na poszerzone otwory

Gzymki do wierteł mają za zadanie zmieniać średnicę lub kształt wykonywanego otworu w drewnie, czy też materiale drewnopodobnym. Wiertła pogłębiacze najczęściej stosuje się z myślą o stworzeniu takich otworów, aby była możliwość zamaskowania elementów montażowych np. kołków czy śrub w składanych meblach.

W zależności od wyboru gzymki do wierteł mogą mieć kształt okrągły lub stożkowy o różnych kątach nachylenia. Bogata oferta, którą ma nasz sklep z elektronarzędziami, pozwala na wybranie takich, które najlepiej sprawdzą się w przygotowywaniu elementów do montażu.

Elektronarzędzia oraz części dodatkowe w wysokiej jakości

Wszystkie pozycje, które znajdą Państwo w naszej ofercie są wyprodukowane z wysokiej jakości stali i pokrywane dodatkowymi warstwami wzmacniającymi oraz zabezpieczającymi. Bardzo ważne jest solidne wykonanie między innymi wierteł z pogłębiaczem, aby tworzone otwory za ich pomocą były płynne i ostre. Narzędzia sieciowe oraz narzędzia akumulatorowe cechują się długą żywotnością, oraz niezawodnością.

Polecamy elektronarzędzia takich firm jak Bosch, Makita czy Metabo. Jeśli planują Państwo wyposażyć swoją skrzynkę z narzędziami, bez wątpienia przydadzą się między innymi wiertarki oraz wkrętarki. Urządzenia dostępne u nas świetnie sprawdzają się także w profesjonalnych zakładach produkcyjnych i warsztatach.

pixel