Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szlifierki do drewna i metalu

( ilość produktów: 94 )

Przeprowadzasz właśnie remont mieszkania, w którym postanowiłeś wykonać gładź na ścianie? W takim razie szlifierki mimośrodowe oraz szlifierki do drewna oscylacyjne i innych materiałów sprawdzą się idealnie do przygotowania danej powierzchni. Zazwyczaj używanie tych narzędzi kojarzy się z także z obróbką metalu. Poznaj jeszcze inne ich zastosowanie oraz wersje dostępne w naszym sklepie internetowym. Zamówisz tutaj szlifierki akumulatorowe marki Makita, Bosch, Metabo, Milwaukee oraz Festool. Wszystkie szlifierki do metalu i drewna są wysokiej jakości oraz stanowią niezawodne narzędzia, które pozwolą przeprowadzić prace remontowe i budowlane z zachowaniem bezpieczeństwa. Należy jednak pamiętać, że metamorfozy mieszkań i domu wiążą się także z posiadaniem innych urządzeń. Sprawdź, w które możesz się zaopatrzyć u nas.

KategoriaKategoria
+ Rozwiń- Ukryj
Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
+ Rozwiń- Ukryj
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry

Szlifierki do drewna i metalu

Najczęściej używanie szlifierek kojarzy się z takimi materiałami jak drewno oraz metal. Nic bowiem dziwnego, bo są to dwa podstawowe materiały, które do swojej obróbki wymagają specjalnych urządzeń. Warto jednak mieć na uwadze, że nowoczesne elektronarzędzia posłużą także do cięcia płytek, kamienia, betonu oraz ich szlifowania. Warto wybrać narzędzie przystosowane do najczęściej wykonywanych prac. Będzie to ręczna szlifierka taśmowa do drewna, szlifierka oscylacyjna, szlifierka kątowa, potocznie zwana diaksą do metalu, a może szlifierka mimośrodowa, która ma bardzo szerokie zastosowanie? Wybór jest duży! 

Do idealnego przygotowania materiału mogą okazać się potrzebne także frezarki akumulatorowe.

Rodzaje szlifierek dostępnych w sklepie

Nasza oferta nieustannie się powiększa, ale z podstawowych szlifierek elektrycznych możemy wyodrębnić oscylacyjną, mimośrodową, taśmową oraz kątowąSklep z elektronarzędziami pozwoli ci na porównanie wszystkich modeli i wybranie odpowiedniego do swoich potrzeb.

Możesz wybrać narzędzia sieciowe, które podpinane są do prądu przy pomocy kabla lub narzędzia akumulatorowe ułatwiające prace na większym metrażu z większym komfortem. 

Można u nas zaopatrzyć się także w:

W razie wątpliwości zawsze służymy pomocą i radą. Elektronarzędzia nie mają przed naszymi specjalistami tajemnic, dlatego też, gdy pojawią się jakieś pytania, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Dlaczego warto wybrać szlifierki w naszym sklepie?

Rozpocznij swoje projektowanie z pełnym przekonaniem i dokładnością, korzystając z naszych wszechstronnych szlifierek. Nasza oferta obejmuje szlifierki oscylacyjne do drewna, które gwarantują niezrównaną precyzję w obróbce drewna, dostępna jest u nas również szlifierka tarczowa do metalu.

Nasza kątówka do metalu oraz szlifierka kątowa do drewna to narzędzia o wielu zastosowaniach, umożliwiające elastyczność w pracy. Jeśli preferujesz ręczną obróbkę drewna, dostępna jest u nas również szlifierka ręczna do drewna, która pozwala na dokładne wykończenie każdego projektu.

W naszym asortymencie znajdziesz również czyszczarkę do metalu oraz szlifierkę rotacyjną do drewna, które ułatwiają usuwanie rdzy, farby i starych powłok. Dzięki różnorodności naszych szlifierek, jesteś w stanie osiągnąć doskonałe efekty w obróbce materiałów, a wszystko to w przystępnych cenach. Przekształć swoje pomysły w rzeczywistość, korzystając z jakości naszych szlifierek!

pixel