Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Płytki wymienne

( ilość produktów: 15 )

Warsztatom stolarskim i innym firmom zajmującym się obróbką drewna polecamy wysokiej klasy płytki wymienne wykonane z utwardzanych materiałów charakteryzujących się dużą odpornością na wysoką temperaturę i ścieranie. Prezentowane akcesoria stolarskie przeznaczone są do pracy na głowicach w maszynach skrawających i wykorzystuje się je do obróbki różnych gatunków drewna oraz materiałów drewnopochodnych. W sklepie internetowym elima24.pl znajdziesz wiele wersji tego typu akcesoriów stolarskich. Sprzedajemy zarówno prezentowane w tym miejscu płytki, jak i noże wymienne. Oczywiście w sklepie znajdziesz również inne narzędzia do drewna, w tym utwardzane w sterowanych komputerowo piecach noże do strugarek, różnego rodzaju wiertła maszynowe, a także frezy i piły.

Duży wybór prezentowanych akcesoriów powinien pomóc w odnalezieniu sprzęt o parametrach technicznych dopasowanych do specyficznych potrzeb niemal każdego warsztatu. Znajdziesz w tym miejscu płytki wymienne różnych typów, w wielu rozmiarach i o różnych poziomach twardości. Zamów potrzebne Ci ich rodzaje.

Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel