Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Noże tokarskie, profilowe do frezów

( ilość produktów: 88 )

Prowadzisz warsztat stolarski i szukasz dobrej jakości osprzętu do frezarek? Skorzystaj z oferty przygotowanej przez internetowy sklep narzędziowy Elima24.pl i zamów profesjonalne noże profilowe do frezów. Na stronach naszego sklepu znajdziesz bogaty wybór noży o zróżnicowanej charakterystyce technicznej, dedykowanych zastosowaniom w pełni profesjonalnym i amatorskim, oferujących możliwość wykonywania różnego rodzaju żłobień, wcięć, nacięć i profili w drewnie naturalnym o dowolnym poziomie twardości.

Na liście dostępnych produktów znajdziesz najlepszej jakości noże profilowe do frezów, w tym noże HSS, ograniczniki (ograniczniki posuwu do głowic profilowych), łamacze, płytki proste i wiele innych. Prezentowany sprzęt charakteryzuje się wysokim poziomem twardości, co automatycznie przekłada się na jego trwałość i możliwość wykorzystania przy profesjonalnej obróbce drewna, między innymi przy produkcji i renowacji mebli drewnianych. Sprawdź, jakie noże profilowe do frezów oferujemy i zamów te ich rodzaje, których brakuje w Twoim warsztacie stolarskim.

Dostępność, Pokaż tylko
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel