Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Uchwyty do wierteł, samozaciskowe

( ilość produktów: 28 )

Uchwyty do wierteł o różnych rozmiarach umożliwiają wykorzystanie jednego sprzętu do wielu zadań. Są one nieodłącznym elementem wyposażenia wiertarki, który pozwala na precyzyjne, bezpieczne oraz łatwe jej używanie przy pracy z drewnem. W ofercie, którą przedstawiamy Państwu, można znaleźć typowe uchwyty wiertarskie samozaciskowe, blokady, tuleje i szybkozłączki.

CenaCena
-

Uchwyty do wierteł, bez których praca z drewnem jest niemożliwa

Sklep z elektronarzędziami, który prowadzimy, oferuje różnego rodzaju sprzęt i narzędzia akumulatorowe do pracy z drewnem. Dlatego też w asortymencie można znaleźć specjalne uchwyty do wierteł, bez których używanie wiertarek wielowrzecionowych byłoby niemożliwe. Dodatkowo sprawiają one, że tworzenie precyzyjnych otworów z zachowaniem bezpieczeństwa jest znacznie łatwiejsze.

Wyposażając swój warsztat w uchwyty wiertarskie, można wykonywać bez żadnych ograniczeń wszelkie otwory do montowania elementów instalacyjnych np. w meblach. Nasz asortyment skierowany jest zarówno do osób prowadzących swoje warsztaty stolarskie, zakłady pracy, gdzie stosuje się obróbkę drewna oraz materiałów drewnopodobnych, jak i osób prywatnych, tworzących meble na własne potrzeby.

Sprzęt i pełne wyposażenie do pracy z drewnem

Specjalizując się w sprzedaży elektronarzędzi, jesteśmy w stanie zaoferować wszelkie niezbędne urządzenia oraz narzędzia do pracy z drewnem. Wkrętarki, wiertarki to tylko niektóre z nich. Wszystkie pozycje pochodzą od renomowanych producentów, dlatego inwestując w uchwyty wiertarskie, wiertła oscylacyjne czy gzymki, otrzymują Państwo gwarancję niezawodności i trwałości przy pracy w ciężkich warunkach. Stawiamy na wysoką jakość, tak aby klienci mogli wykonywać swoją pracę należycie i z myślą o bezpieczeństwie. Sprawdź pozostałe elektronarzędzia w tym narzędzia sieciowe o dużej mocy do obróbki twardych tworzyw.

pixel