Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odkurzacze Festool

( ilość produktów: 13 )

Odkurzacze Festool to niezbędne elektronarzędzia zarówno na placach budowy, jak i w warsztatach stolarskich. Pomagają utrzymać przestrzeń w czystości, tym bardziej, jeśli specjaliści pracują z drewnem. Wysoka jakość sprzętu pozwala na efektywne odsysanie każdego pyłu, a także wody. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami i życzymy owocnych zakupów!

Dostępność, Pokaż tylko
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry

Odkurzacze przemysłowe i budowlane Festool

Nasz sklep z elektronarzędziami wyposażony jest w wysokiej jakości sprzęt, który pomaga przeprowadzić wiele prac na placu budowy, w zakładach stolarskich i przemysłowych. Nie zapominamy także o utrzymywaniu porządku i tym sposobem oferujemy niezwykłe odkurzacze budowlane Festool, które pozwolą na usunięcie wszelkiego pyłu i resztek po pracach np. z drewnem.

Wygoda podczas wykonywania zleceń jest bardzo ważna, dlatego proponujemy odkurzacze mobilne Festool. Model akumulatorowy CLEANTEC CTLC SYS HPC 4,0 I-Plus jest wysoce mobilny ze względu na rozmiar, swój ciężar oraz fakt że jest zasilany akumulatorem. Nadaje się do odsysania na sucho pyłów klasy L. Model odkurzacza CT 15E posiada 15-litrowy zbiornik umożliwiający sprzątanie na placach budowy, w warsztatach lub biurach. Nowoczesna technologia zawarta w odkurzaczu Festool CTL MINI I pozwala na automatyczne uruchomienie urządzenia poprzez pilot lub akumulatory Bluetooth wraz z urządzeniem podłączonym do odkurzacza.

Inne elektronarzędzia w naszym sklepie

Dbając o porządek w miejscu pracy, bez wątpienia polecamy Festool odkurzacze bezworkowe, niemniej jednak inne narzędzia sieciowe także są niezbędne do wykonania konkretnych prac. Przy drewnie mogą okazać się potrzebne także frezarki Festool, pilarki Festool, strugi do drewna Festool czy szlifierki Festool. Dzięki nim bezproblemowo uzyska się docelowy produkt i zadba o szczegóły wykończenia. Posiadamy także bardzo podstawowe elektronarzędzia, jakimi są wiertarki Festool oraz wkrętarki Festool. Przydadzą się nie tylko w zakładach produkcyjnych i stolarniach, ale również i w gospodarstwie domowym do wykonania niewielkich prac remontowych. Narzędzia Festool nieustannie mieszczą się na TOP liście, jeśli chodzi o jakość sprzętu budowlanego.

pixel