Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bruzdownice

( ilość produktów: 2 )

Do szybkiego wycinania szczelin w murach coraz częściej wykorzystuje się specjalistyczne narzędzia tj. bruzdownice. Tego typu sprzęt z powodzeniem zastępuje klasyczne szlifierki kątowe, gwarantując szybszą pracę i możliwość wycinania szczelin o z góry założonej szerokości i głębokości. Szczeliny wycięte przez bruzdownice mają regularny kształt, co ułatwia ich późniejsze maskowanie. Prezentowane w sklepie elektronarzędzia znajdują szereg profesjonalnych zastosowań w budownictwie.

Oczywiście mogą z nich korzystać także amatorzy, na przykład te osoby, które planują wymianę instalacji elektrycznej w swoim domu. Bruzdownice najczęściej wykorzystuje się do w przygotowania szczelin pod kable lub rury. Przy ich pomocy można wycinać szczeliny w cegle, betonie, a nawet gazobetonie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne narzędzia sieciowe tego typu, w tym nowoczesne bruzdownice takich marek jak Metabo czy Bosch.

Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
Usuń wszystkie filtry
pixel