Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Frezy trzpieniowe do drewna

( ilość produktów: 807 )

Do wstępnej i końcowej obróbki materiałów drewnianych i drewnopochodnych, powszechnie wykorzystuje się różne modele frezów trzpieniowych do drewna oraz frezarki górnowrzecionowe. Zanim skorzystamy z elektronarzędzia tego typu, wcześniej musimy wyposażyć je w określony frez – rodzaj ostrza skrawającego przeznaczonego do wykonywania technicznych lub dekoracyjnych wgłębień, łuków i kształtów. Prezentowane w sklepie frezy trzpieniowe przeznaczone są do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych o różnym poziomie twardości. Przy ich pomocy wykonasz otwory pod kołki, wypusty pod zawiasy, zaokrąglisz krawędzie i zrealizujesz mnóstwo innych prac, które wpłyną na wartość dekoracyjną mebli lub innego rodzaju przedmiotów drewnianych. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

KategoriaKategoria
+ Rozwiń- Ukryj
Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry

Frezy trzpieniowe do drewna – przydatne w stolarstwie

Jednym z kluczowych narzędzi, które powinno znaleźć się w arsenale każdego rzemieślnika, pasjonata majsterkowania lub profesjonalisty z branży stolarskiej, są frezy trzpieniowe do drewna. Dzięki swojej wszechstronności i wydajności, frezy te są nieocenionym sprzętem umożliwiającym przeprowadzenie szerokiego zakresu prac związanych z obróbką drewna. Umiejętne i precyzyjne frezowanie otwiera drzwi do wcielenia w życie indywidualnych projektów, wytwarzania mebli czy detali dekoracyjnych.

Ceniąc różnorodność i indywidualne podejście do każdego klienta, nasz sklep z elektronarzędziami oferuje bogatą gamę frezów do drewna. Zobacz, który model najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Sprawdź, jakie jeszcze elektronarzędzia możemy Ci zaproponować:

Zapraszamy do składania zamówień!

pixel