Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akumulatorowe myjki do okien

( ilość produktów: 1 )

Mocne akumulatorowe myjki do okien sprawdzają się podczas generalnego sprzątania po remoncie oraz przy wykańczaniu mieszkania pod klucz. Świetnie pracuje się z ich użyciem także podczas normalnych porządków w domu. Przez to, że myjka jest bezprzewodowa, mycie jest wygodne i komfortowe, a to przekłada się na szybkość wykonania zadania.

Myjki akumulatorowe do okien – mocne i szybkie usuwanie zabrudzeń

Myjki akumulatorowe do okien to urządzenia, które są w stanie usunąć nawet zastygłe i wyschnięte zabrudzenia na szybach. Specjalne przystawki pozwalają na płynne przesuwanie urządzenia po płaskiej powierzchni. Kompaktowy sprzęt ułatwia dotarcie nawet do trudnych miejsc. Uniwersalne urządzenia, jakimi są akumulatorowe myjki do okien, można używać także do luster, płytek, kabin prysznicowych, czy też czyszczenia powierzchni, na których został rozlany płyn.

Myjki do okien akumulatorowe gwarantują szybkie i skuteczne czyszczenie, dlatego dzięki inwestycji w nie można zaoszczędzić dużo czasu podczas generalnych porządków. Jeśli zmagasz się z czyszczeniem dużych powierzchni, warto rozważyć zakup myjki akumulatorowej. Dzięki dużej pojemności akumulatorowej na jednym ładowaniu można umyć nawet do 35 okien. Polecamy taką myjkę wszystkim firmom sprzątającym.

Elektronarzędzia w naszym sklepie, które przyspieszają i ułatwiają prace budowlano-remontowe

Jako prężnie działający sklep z elektronarzędziami oferujemy naszym klientom oprócz myjek akumulatorowych inny sprzęt:

Wszystkie elektronarzędzia są najwyższej jakości. Renomowani producenci zapewniają możliwość skorzystania z rozszerzonej gwarancji, przez co można używać ich przez wiele lat, bez obawy o niepotrzebne koszty napraw.

pixel