Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Narzędzia CNC i akcesoria

( ilość produktów: 62 )

Jeśli używasz specjalistycznych maszyn do obróbki drewna, w ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne narzędzia CNC i wysokiej klasy akcesoria dedykowane tej specyficznej kategorii urządzeń przemysłowych. Na naszą ofertę składają się głównie tuleje zaciskowe i frezy diamentowe proste, które sprzedajemy w dużej różnorodności wymiarów. Prezentowane narzędzia do drewna mają zróżnicowaną charakterystykę techniczną, dzięki czemu bez problemu zamówisz sprzęt dopasowany do potrzeb swojego zakładu stolarskiego.

W sklepie Elima24.pl znajdziesz również śrubki w wielu popularnych wymiarach, inne narzędzia do drewna, blokady łożysk czy specjalistyczne klucze do nakrętek. Jest to wysokiej klasy sprzęt charakteryzujący się dużą precyzją wykonania, wyprodukowany z najlepszej jakości materiałów, trwały i użyteczny, przydatny w zastosowaniach profesjonalnych. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty na akcesoria i narzędzia CNC, a także na pozostałe kategorie sprzętu, jaki sprzedajemy. Zamów interesujące Cię urządzenia, a my zadbamy o ich szybką dostawę.

KategoriaKategoria
Pokaż tylko Pokaż tylko
MarkaMarka
CenaCena
-
pixel