Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Narzędzia wielofunkcyjne

( ilość produktów: 6 )

W naszej szerokiej ofercie narzędzi sieciowych nie mogło zabraknąć urządzeń wielofunkcyjnego typu, niezbędnych w każdym – zarówno domowym, jak i profesjonalnym warsztacie. W naszym asortymencie w bardzo dobrej cenie można zakupić narzędzia wielofunkcyjne tak zacnych marek jak Festool, Makita czy Bosch – co już samo w sobie jest gwarancją wysokiej jakości sprzętu, który to chcemy zaprezentować.

Solidne i wygodne – narzędzia wielofunkcyjne do zadań specjalnych

Nasze elektronarzędzia potrafią w szybki sposób zostać przezbrojone, aby w zależności od potrzeb dopasować swoje funkcje. Cechują się też wysoką wydajnością pracy i często możliwością podłączenia zewnętrznych urządzeń, które wzniosą ich pracę na jeszcze wyższy poziom. Bardzo wygodne w użytkowaniu, ergonomiczne, a nade wszystko wytrzymałe – będą komfortowym dopełnieniem zestawu narzędzi sieciowych, które przydają się częściej niż się mogłoby to wydawać. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, a w razie pytań – jesteśmy do dyspozycji z całą wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż tylko Pokaż tylko
MarkaMarka
CenaCena
-
pixel