Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Brzeszczoty taśmowe do drewna, piły taśmowe

( ilość produktów: 15 )

Hartowane i ostrzone, charakteryzujące się dużą twardością ostrza piły taśmowe do drewna to niezbędny element wyposażenia każdego profesjonalnego zakładu stolarskiego. Korzystając z pośrednictwa naszego sklepu internetowego z narzędziami, możesz zaopatrzyć się w wiele akcesoriów dedykowanych różnorodnym zastosowaniom. Znajdziesz w tym miejscu nowoczesny sprzęt przystosowany do pracy przy dużym obciążeniu, przeznaczony do precyzyjnego cięcia desek lub innych elementów wykonanych z drewna litego czy materiałów drewnopochodnych. Oferujemy wysokiej klasy piły taśmowe do drewna o zróżnicowanych parametrach technicznych, różnym rozstawie zębów i szerokości piły. Przyjrzyj się dostępnym modelom dostępnych narzędzi i zamów ich wybrane rodzaje.

W sklepie internetowym Elima24.pl znajdziesz również wiele innych kategorii narzędzi stolarskich, w tym frezy do drewna, noże strugarskie czy specjalistyczne wiertła maszynowe wraz z akcesoriami. Wszystkie prezentowane narzędzia do drewna to niezwykle trwały sprzęt, który sprawdzi się w zastosowaniach profesjonalnych.

Pokaż tylko Pokaż tylko
CenaCena
-
pixel