Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Frezy piłkowe

( ilość produktów: 16 )

Przeznaczone do frezowania kanałków frezy piłkowe do drewna to sprzęt do zastosowań w pełni profesjonalnych, powszechnie stosowany w dużych zakładach stolarskich. W sklepie Elima24.pl znajdziesz wiele wysokiej klasy urządzeń i akcesoriów zaprojektowanych z myślą o profesjonalnej obróbce drewna i materiałów drewnopochodnych, wykorzystywanych przy produkcji mebli lub drewnianych elementów konstrukcyjnych o różnorodnym przeznaczeniu. W tym miejscu prezentujemy wiele wersji frezów charakteryzujących się większą grubością zębów niż tarczy, co zapobiega zacieraniu o materiał podczas jego obróbki.

Frezy piłkowe do drewna oraz oferowane przez nasz sklep frezy do lamelek to sprzęt przeznaczony do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, wyposażony w zęby z węglika spiekanego, dostępny w dużej różnorodności modeli o odmiennych parametrów technicznych. Jeśli interesują Cię profesjonalne narzędzia do drewna, w naszym sklepie znajdziesz wiele ich rodzajów. Przyjrzyj się dostępnej ofercie i zamów sprzęt, który przyda się w Twojej pracy.

KategoriaKategoria
Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel