Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odkurzacze akumulatorowe

( ilość produktów: 21 )

Akumulatorowe odkurzacze Festool niezbędne do utrzymania porządku oraz przeprowadzenia niektórych prac na placu budowy. Remont, wykończenie mieszkania, czy też metamorfoza pomieszczenia zawsze łączą się z powstawaniem ogromnej ilości kurzu i zanieczyszczeń. Wiercenie w ścianach to jedna z wielu prac, przy których warto używać właśnie odkurzaczy mobilnych.

Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry

Akumulatorowe i przenośne odkurzacze budowlane Festool

Odkurzacze akumulatorowe powinny znaleźć się na liście produktów i sprzętu, które są przydatne podczas przeprowadzania remontów i prac budowlanych. Ich ogromną zaletą jest fakt, że są bezprzewodowe, dlatego znacznie ułatwiają i zwiększają komfort używania na dużych przestrzeniach, nawet w obiektach, gdzie jeszcze nie jest doprowadzony prąd.

Najlepsze odkurzacze akumulatorowe gwarantują wygodę użytkowania, charakteryzują się wysoką wydajnością, możliwością regulacji mocy, a także posiadaniem odpowiednich filtrów zwiększających bezpieczeństwo podczas pracy. Odkurzacze Festool’a świetnie sprawdzają się także przy różnych pracach serwisowych przeprowadzanych mobilnie przez specjalistów z różnych branż.

Wszystkie elektronarzędzia niezbędne do prac warsztatowych w jednym miejscu

Jako sklep z elektronarzędziami staramy się oferować naszym klientom prywatnym oraz profesjonalnym firmom narzędzia i niezawodny sprzęt najwyższej jakości. W asortymencie można znaleźć między innymi renomowane elektronarzędzia Makita. Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom kupujących, polecamy korzystanie z porównywarki produktów. Dzięki tej funkcji z łatwością dobierzesz idealny sprzęt dla siebie. W opisach każdego produktu znajdziesz także szczegółowe informacje związane z parametrami i zastosowaniem.

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi produktami:

pixel