Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zakrętaki udarowe sieciowe

( ilość produktów: 2 )

Zakrętarki to elektronarzędzia, które przydają się przy tworzeniu mebli i innych konstrukcji w drewnie i metalu. Służą między innymi do wkręcania i wykręcania śrub, oraz wkrętów. W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości i mocne modele zakrętarek udarowych, dzięki którym przeprowadzisz niezbędne prace zarówno w swoim domu, jak i w profesjonalnym warsztacie stolarskim.

Zakrętarki udarowe – niezbędne narzędzia do pracy z drewnem i nie tylko

Zakrętarki udarowe są elektronarzędziami, bez których ciężko wyobrazić sobie pracę w wielu zakładach przemysłowych tworzących konstrukcje z drewna oraz ze stali. Są na tyle uniwersalne, że dzięki nim będziesz w stanie odkręcić wszelkie śruby i wkręty, a także wiercić w twardych materiałach przy użyciu wierteł z odpowiednim mocowaniem. Z ich pomocą można również wkręcać samogwintujące wkręty.

Nasz sklep z elektronarzędziami oferuje między innymi zakrętarki udarowe renomowanego producenta Makita. Solidne, aluminiowe obudowy pozwalają na używanie ich przez wiele lat w warsztatowych warunkach. Dodatkowo ich niewielkie rozmiary czynią je kompaktowymi i łatwo przenośnymi narzędziami do pracy.

Wygodny sklep z elektronarzędziami online

Zdajemy sobie sprawę, że zakup elektronarzędzi wiąże się z przemyślaną decyzją, dlatego wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, polecamy korzystanie z naszej porównywarki. Dzięki niej z łatwością będzie można dostrzec nawet niewielkie różnice w parametrach poszczególnych modeli. Jeśli natomiast jakaś wersja zakrętarki szczególnie przykuła Twoją uwagę, możesz poznać jej cechy, czytając szczegółowy opis na stronie zawierający wszystkie niezbędne informacje o danym produkcie.

Pozostałe elektronarzędzia do pracy z drewnem i metalem, które znajdziesz w naszym sklepie to między innymi:

pixel