Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiertła nieprzelotowe do drewna

( ilość produktów: 157 )

Wiertła nieprzelotowe do drewna i materiałów drewnopochodnych dostaną Państwo u nas w atrakcyjnych cenach. Zawsze stawiamy na wysoką jakość wykonania oraz trwałość tak, aby można było wywiercić z ich pomocą precyzyjne oraz miarowe otwory np. w meblach.

Pokaż tylko Pokaż tylko
MarkaMarka
CenaCena
-

Wiertła nieprzelotowe w atrakcyjnych cenach do materiałów drewnianych

Praktycznie przy produkcji każdego mebla niezbędne jest wykonanie otworów przelotowych lub nieprzelotowych. Do ich wykonania niezbędne są odpowiednie narzędzia. Do takich należą między innymi wiertła nieprzelotowe do drewna, które są używane prawie we wszystkich warsztatach stolarskich. Dedykowane są do użytku przy litym drewnie, płytach MDF, laminowanych czy innych materiałach drewnopochodnych i nie tylko.

Nasz sklep z elektronarzędziami oferuje różne rozmiary wierteł zarówno jeśli chodzi o ich długość, jak i średnicę przewiertu, dlatego każdy znajdzie to, czego szuka. Pozycje oferowane przez nas wyprodukowane są z wytrzymałej stali w połączeniu z ostrzami z węglika spiekanego, co gwarantuje efektywną i bezpieczną pracę z ich udziałem. Niektóre z nich pokryte są warstwą ochronną P.T.F.E.

Gdzie najczęściej stosuje się wiertła nieprzelotowe?

Jak już wspomniano, tego typu wiertła najczęściej stosuje się do materiałów drewnopochodnych oraz samego drewna. Dzięki nim można stworzyć precyzyjne otwory pod kołki i elementy montażowe np. w meblach. Świetnie pasują do wiertarek wielowrzecionowych. Niektóre modele wierteł mogą być zastosowane także do plastiku czy tworzyw laminowanych.

Wszystkie elektronarzędzia, które u nas Państwo znajdą, objęte są gwarancją. Narzędzia sieciowe oraz narzędzia akumulatorowe pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu praca z ich użyciem to sama przyjemność. Jeśli poszukują Państwo wkrętarki bądź wiertarki zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

pixel