Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zszywacze pneumatyczne

( ilość produktów: 18 )

Zainwestuj w profesjonalne narzędzia i zyskaj na większym komforcie, bezpieczeństwie i efektywności pracy w warsztacie stolarskim. Z myślą o klientach internetowego sklepu narzędziowego elima24.pl przygotowaliśmy bogaty wybór profesjonalnych narzędzi pneumatycznych dedykowanych zastosowaniom typowo stolarskim, montażowym czy budowlanym. Są to m.in. prezentowane w tym miejscu zszywacze pneumatyczne przystosowane do obsługi zszywek różnych typów.

Dysponujemy bogatym wyborem urządzeń do zastosowań tradycyjnych i narzędziami o specyficznej konstrukcji, przystosowanymi do realizacji ściśle określonych prac montażowych. Przykładem takiego sprzętu może być zszywacz stolarski do podłóg (urządzenie pneumatyczne do łączenia podłóg drewnianych), pistolet stolarski do montażu blaszek na ramach obrazów czy prosty w obsłudze zszywacz do kartonów. Wszystkie oferowane przez nas zszywacze pneumatyczne to wysokiej klasy sprzęt zaprojektowany z myślą o zastosowaniach profesjonalnych. Sprawdź naszą ofertę i zamów zszywacz stolarski dostosowany do własnych potrzeb.

Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
+ Rozwiń- Ukryj
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel