Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nitownice akumulatorowe do nitonakrętek

( ilość produktów: 4 )

Dobra nitownica do nitonakrętek akumulatorowa to świetny sposób na przyspieszenie wszelkich prac związanych ze scalaniem dwóch niezależnych części. Co więcej, jest to szybkie i poręczne narzędzie, które może być stosowane zarówno przez amatorów majsterkowania, jak i przez profesjonalistów. Służy do łączenia różnych elementów za pomocą nitów aluminiowych, stalowych, ze stali nierdzewnej czy miedzianych. Wielowymiarowość i możliwość dopasowywania nitów sprawia, że jest to bardzo funkcjonalne i użyteczne narzędzie. Do tego stosunkowo tanie i łatwe w użyciu. Nasz sklep z elektronarzędziami oferuje profesjonalne i wygodne nitownice akumulatorowe, które z łatwością można wykorzystać w praktyce. Co więcej, oferowane przez nas nitownice akumulatorowe są łatwe w utrzymaniu czystości.

Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry

Nitownice akumulatorowe - na co zwrócić uwagę

Nitownice akumulatorowe, by mogły spełniać swoje funkcje i odpowiadać na konkretne potrzeby, powinny mieć ramię odpowiedniej długości. Długość i szerokość części roboczej również nie pozostaje bez znaczenia. W pracach tego typu liczą się precyzja i funkcjonalność, dlatego przed zakupem warto sprawdzić, ile sztuk można zamontować na jednym naładowaniu akumulatora, a także jakie są dodatkowe akcesoria lub funkcjonalności.

Zebrane przez nas modele, dzięki ergonomicznej budowie i komfortowej rękojeści, są łatwe w użyciu nawet dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją pracę z nitownicami. Dzięki swojej uniwersalnej budowie zapewniają szerokie spektrum zastosowań - od prostych aplikacji po bardziej skomplikowane procesy produkcyjne. Jesteśmy przekonani, że dobre nitownice akumulatorowe potrafią - przy minimalnym wysiłku - uzyskać doskonałe rezultaty naprawcze lub montażowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Oferujemy również:

pixel