Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Strugi do drewna Festool

( ilość produktów: 2 )

Strugi Festool to jedne z najważniejszych narzędzi, jakimi dysponują stolarze. To właśnie przy ich użyciu specjaliści mogą wygładzić drewniane powierzchnie, tworzyć odpowiednie zagłębienia, wręby i wpusty oraz zamontować gotowe elementy. Strugi do drewna Festool są lekkie i poręczne, przez co dobrze sprawdzają się na placach budowy.

Strugi do drewna Festool — do czego służą?

Strugi znajdują zastosowanie zarówno w dużych zakładach stolarskich produkujących meble hurtowo, jak i mniejszych, amatorskich warsztatach przydomowych. Strugi do drewna od firmy Festool to porządnie wykonane narzędzia sieciowe, które pozwalają na precyzyjne dopracowanie drewnianych elementów poprzez struganie, czyli skrawanie zbędnych fragmentów drewna. Można nimi wyrównywać krawędzie i płaszczyzny oraz tworzyć unikatowe wręby, oraz wpusty.

Nasz sklep z elektronarzędziami oferuje model Festool Strug HL 850 EB-Plus oraz Strug jednoręczny EHL 65 EQ-Plus. W przypadku pierwszego egzemplarza znajduje on zastosowanie głównie w tworzeniu wręgów w drzwiach i oknach, nadawaniu ostatecznej struktury powierzchniom drewnianym oraz struganiu belek i grubszych desek. Model jednoręczny jest wygodny, kompaktowy i lekki, a także nieco tańszy, dlatego idealnie sprawdza się przy pracach dopasowujących i montażowych. Można nim także wyrównać korpusy, blendy, listwy i drzwi.

Inne narzędzia Festool

Elektronarzędzia Festool cenione są zarówno w przydomowych warsztatach, jak i dużych zakładach produkcyjnych. Dlatego oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów narzędzi Festool w tym między innymi frezarki Festool, pilarki Festool, szlifierki Festool i odkurzacze Festool. Sprawdzą się one np. w stolarniach. Wiertarki Festool oraz wkrętarki Festool pomogą zawiesić obraz i złożyć meble w domu. W razie problemów przy wyborze narzędzi zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy.

pixel