Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Strugi do drewna akumulatorowe

( ilość produktów: 1 )

Lubisz prace z drewnem? Na pewno przydadzą Ci się strugi akumulatorowe, które ułatwiają wykonywanie wszelkich czynności z wygładzaniem, a niekiedy także i z nadawaniem kształtu drewnianym przedmiotom. Dzięki nim tworzenie mebli i wszystkich gładkich powierzchni właśnie z tego materiału nie stanowi problemu. Poszczególne strugi do drewna posiadają noże, które ułatwiają obrabianie krawędzi oraz tworzenie wręgów. Dzięki ergonomicznym rozmiarom i dopasowanym uchwycie ciągła praca przez kilka godzin nie stanowi problemu. Do najbardziej popularnych i renomowanych marek (jeżeli chodzi o strug elektryczny akumulatorowy) należą między innymi modele Makita, Festool oraz Bosch. Wybór konkretnej wersji zależy od wymagań, dokładnego przeznaczenia oraz budżetu.

Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
Usuń wszystkie filtry

Jak działają strugi akumulatorowe?

O ile jeszcze kilkanaście lat temu strugi do drewna były dostępne jedynie jako ręczne narzędzie, gdzie praca przy ich użyciu polegała na wykorzystaniu własnej siły, tak teraz nowoczesne urządzenia pracują praktycznie za nas. Strugi elektryczne pozwalają na bezpieczną, wygodą, a jednocześnie precyzyjną obróbkę. Dzięki nim klasyczny, ręczny hebel do drewna idzie w odstawkę.

Modele strug akumulatorowych dostępnych w naszym sklepie

Wszystkie nowoczesne urządzenia do obróbki drewna, a w tym strugi akumulatorowe, są przede wszystkim bardzo wygodne w użyciu. Dlatego też dużo warsztatów stolarskich inwestuje właśnie w strugi elektryczne do drewna.

Z popularnych i renomowanych marek, jeśli chodzi o strug na baterie, oferujemy modele Makita, Festool, Bosch, Milwaukee oraz Metabo. Wszystkie są sprawdzone przez profesjonalistów i charakteryzują się bardzo dobrymi osiągami.

Praca z drewnem nie jest zarezerwowana tylko dla stolarzy. Wiele osób decyduje się na samodzielne wykonanie różnych przedmiotów do domu, dlatego i osobom prywatnych przyda się taki ręczny strug do drewna.

Elektronarzędzia, które przydadzą się do innych prac remontowych i budowlanych to między innymi:

Nasz sklep z elektronarzędziami wyposażony jest nie tylko w strugi akumulatorowe do drewna, ale i tego typu narzędzia sieciowe. Klienci, którzy chcą wykonywać prace poza warsztatem, np. w ogrodzie, mogą również zdecydować się na narzędzia akumulatorowe, które gwarantują dużą swobodę podczas pracy.

pixel