Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2017-04-24

Narzędzia do obróbki drewna

W sieci internetowej z łatwością można znaleźć podpowiedzi dotyczące inteligentnych technik obróbki drewna, w tym szybkie porady dla początkujących i bardziej zaawansowane metody poprawiania własnych umiejętności pozwalające w pełni wykorzystać możliwości warsztatu i narzędzi.

Niezależnie od tego, czy poszukuje się tradycyjnych technik obróbki drewna przy użyciu narzędzi ręcznych czy narzędzi elektrycznych, wykańczania, ostrzenia lub po prostu chce się ulepszyć podstawy obróbki drewna zawsze warto sięgnąć tylko i wyłącznie po wskazówki pochodzące od doświadczonych i ufnych pracowników stolarzy i producentów mebli pracujących na najwyższym poziomie. Ci sami korzystają tylko ze sprawdzonych narzędzi – jakich dokładnie? O najlepszych markach do obróbki drewna w dzisiejszym artykule

CMT    

narzędzia CMT

Marka CMT oferuje szeroką gamę unikalnych i innowacyjnych systemów i akcesoriów do drewna wśród których wyróżniają się frezy diamentowe bądź piły szablaste tej samej marki. Niezależnie od tego, o którym z systemów i produktów oferowanych przez CMT mówimy – zawsze w ofercie tego wyspecjalizowanego brandu znajduje się skuteczne rozwiązania dla wielu projektów z dziedziny obróbki drewna.

Systemy i narzędzia CMT do obróbki drewna wyróżniają się między innymi:
  • niezawodnością w każdych warunkach
  • doskonałej jakości wykonaniem
  • trwałością i wytrzymałością
  • dużą precyzją cięcia, żłobienia lub wiercenia.
Podsumowując warto podkreślić iż CMT nadają się zarówno jako narzędzia dla każdego profesjonalisty, jak i dla wszystkich amatorów prac stolarskich wyższego szczebla.

FESTOOL

narzędzia Festool


Pilarki Festool najlepiej obrazują charakterystyczne cechy tej firmy. Są niezawodne, wyjątkowo trwałe i precyzyjne. Tak samo jak ten brand, który od lat niezmiennie oferuje najwyższej jakości elektryczne i pneumatyczne narzędzia dla profesjonalistów, jak również użytkowników o wysokich wymaganiach. Od założenia firmy rodzinnej w 1925 r. jakość i innowacyjność to najwyższe priorytety, co widać w każdym wyprodukowanym narzędziu. Ponad 300 patentów i ponad 80 nagród dla produktów i firm dowodzą, że nie można ignorować ich propozycji.

Festool Ręczna pilarka tarczowa

Festool Ręczna pilarka tarczowa


Jeśli ktoś choć raz skorzysta z ich narzędzi – trzyma się ich. Badania donoszą iż większość klientów pozostaje wiernych marce Festool, dlatego nic dziwnego iż poprzez te cechy marka ma niezmienną przewagę konkurencyjną na przestrzeni lat. Również Polacy ufają etykietce "Made in Germany" i stawiają na te narzędzia, bo wiedzą iż potrafią spełnić najwyższe wymagania.

Bardzo dobrym obrazem tego są wkrętarki Festool, dla przykładu Festool Wiertarka udarowa QUADRILL PD 20/4 E FFP-Set która:
  • łączy w sobie pięć urządzeń
  • cechuje się uniwersalnym zastosowaniem
  • działa bez opóźnienia
  • jest niezwykle poręczna
  • ma bardzo mocny silnik

NA KONIEC: ZSZYWKI TAPICERSKIE I STOLARSKIE

Są niezawodną pomocą dla osób, które zajmują się produkcją lub renowacją mebli wypoczynkowych – prywatnie bądź usługowo. Klasyczne zszywki również powinny się znaleźć w warsztacie każdego majsterkowicza i to najlepiej w szerokim zakresie rozmiarów – bowiem nigdy nie wiadomo co, gdzie i kiedy się przyda. Jedno jest pewne – hobbystyczne i profesjonalne obrabianie drewna to wspaniałe zajęcie, ale i ciężka praca – do której warto się zawsze dobrze przygotować, oczywiście zaczynając odpowiedniego doboru narzędzi.
pixel