Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Narzędzia Metabo

( ilość produktów: 272 )

Narzędzia Metabo do prac remontowo-wykończeniowych to idealna inwestycja, aby wszystkie działania szły gładko oraz sprawnie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów do produkcji poszczególnych elementów tych elektronarzędzi można liczyć na niezawodność oraz trwałość sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w atrakcyjnych cenach.

KategoriaKategoria
Pokaż tylko Pokaż tylko
CenaCena
-

Narzędzia akumulatorowe Metabo – pozycje godne uwagi

Metabo narzędzia akumulatorowe to różne pozycje, które przydają się zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i domowych gospodarstwach. Nasz sklep z elektronarzędziami sprzedaje między innymi szlifierki, wiertarko-wkrętarki, opalarki akumulatorowe, piły, zakrętaki udarowe i wiele więcej. Dodatkowo producent Metabo oferuje różne akcesoria i osprzęt do swych narzędzi. W asortymencie znajdują się także inne części do elektronarzędzi, które są przydatne w wyniku ewentualnej awarii lub zużycia. Na pewno przydają się talerze szlifierskie oraz zapasowe akumulatory, których nigdy za wiele.

Metabo narzędzia cenione są przede wszystkim za swoją jakość oraz atrakcyjną cenę. Producent oferuje szlifierki, które przetrwają w najcięższych warunkach pracy. Akumulatory o dużej mocy posłużą w miejscu, gdzie nie ma dostępu do prądu, a dodatkowe talerze szlifierskie zagwarantują nieprzerwane szlifowanie na wysokim poziomie.

Gdzie i dlaczego warto używać elektronarzędzi Metabo?

Narzędzia akumulatorowe Metabo to pozycje, których można używać w różnych warunkach oraz z różnym przeznaczeniem. Dzięki nim z łatwością jest się w stanie obrobić wszelkiego rodzaju materiały takie jak drewno czy metal. Posłużą również w gospodarstwie domowym do wywiercenia dziury w ścianie czy cięcia płytek ceramicznych. Elektronarzędzia akumulatorowe Metabo to gwarancja bezpiecznej pracy niezależnie od doświadczenia. Producent zadbał o wszelkie zabezpieczenia, które chronią użytkownika przed niepożądanymi urazami przy odpowiednim posługiwaniu się sprzętem. Polecamy także inne narzędzia warsztatowe.

pixel