Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piły do aluminium

( ilość produktów: 23 )

Wybierając właściwy rodzaj piły do zastosowań stolarskich, zadbasz o większą szybkość, precyzję i jakość cięcia, a tym samym o większą efektywność pracy w swojej firmie. W ofercie sklepu internetowego elima24.pl znajdziesz wiele modeli pił tarczowych, w tym specjalistyczne piły stolarskie, takie jak piły do aluminium – do cięcia profili aluminiowych. Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy bogaty wybór pił tarczowych do aluminium, wykonanych z materiału o odpowiednio wysokim poziomie twardości, wykończonych specjalnie dobraną liczbą zębów tnących o specyficznym kształcie (dla zwiększenia precyzji i jakości cięcia).

Każda oferowana przez nas piła tarczowa do aluminium to wysokiej jakości sprzęt tnący dedykowany zastosowaniom profesjonalnym, sprawdzający się podczas prac warsztatowych w zakładach stolarskich, przede wszystkim w firmach zajmujących się produkcją mebli z zastosowaniem prowadnic i profili aluminiowych. Jeśli jest Ci potrzebna nowoczesna piła do aluminium o ściśle określonych parametrach technicznych, zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy!

Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
+ Rozwiń- Ukryj
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel