Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Frezarki górnowrzecionowe do drewna

( ilość produktów: 13 )

Frezarki górnowrzecionowe w warsztatach stolarskich to niezbędny element wyposażenia, który usprawnia i umożliwia przeprowadzenie prac związanych z produkcją mebli. Pozwalają one również na przygotowywanie drewnianych elementów do dalszej produkcji. Dzięki nim możliwa jest obróbka elementów mebli oraz innych wyrobów stolarskich. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami, porównania ich i wybrania najlepszej wersji do swojego zakładu.

Dostępność, Pokaż tylko
MarkaMarka
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry

Frezarki górnowrzecionowe – do czego używać?

Frezarki górnowrzecionowe do drewna przy produkcji mebli to nieodłączne elektronarzędzia, w które powinien być wyposażony każdy warsztat stolarski. Przy ich pomocy tworzone są rowki i otwory do połączeń drewnianych, wygładzane krawędzie półek oraz narożne elementy desek. Zazwyczaj producenci oferują w zestawie do tych maszyn osprzęt pozwalający na użytkowanie frezarek w inny niż standardowy sposób. Dzięki temu można zaoszczędzić nie tylko pieniądze przy zakupie, cenne miejsce w warsztacie, ale i bezcenny czas podczas pracy tymi narzędziami.

Jakie frezarki górnowrzecionowe oferuje nasz sklep z elektronarzędziami?

Specjalizując się w narzędziach i sprzęcie do obróbki drewna, proponujemy zaawansowane technologicznie frezarki górnowrzecionowe od renomowanych producentów. W ten sposób można oczekiwać od narzędzi, że będą trwałe i solidne. W swojej budowie zawierają wysokiej jakości części odporne na ciężkie warunki pracy co zapewnia wysoką bezawaryjność. Nasz sklep z elektronarzędziami oferuje różne modele frezarek górnowrzecionowych, a funkcja na stronie internetowej pozwala na szczegółowe porównanie ich parametrów. W ten sposób można wybrać idealny model do własnych potrzeb i zakresu zastosowań, jaki jest niezbędny. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pojawiające się wątpliwości. Oferujemy także inne:

pixel