Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Radia budowlane

( ilość produktów: 3 )

Wydajna praca – to przyjemna praca. Z myślą o tym, zamieściliśmy w ofercie Ellima24 również interesujące propozycje, jeśli chodzi o radia budowlane. Nasza oferta jest skierowana do zastosowań w agencjach budowlanych, remontowo-usługowych i w warsztatach czy na placach budowy wszelkich klientów indywidualnych lub firmowych, którzy wiedzą, iż zwykłe radio w takich warunkach to za mało. O najwyższą jakość naszej oferty dbają producenci tacy jak Makita czy Milwaukee.

Radio budowlane – i wszystko gra!

Przede wszystkim nasze radia są wygodne – pod względem użytkowania i ładowania. Mogą odtwarzać muzykę pochodzącą z różnych odnośników, nawet znajdując się od nich w naprawdę sporej odległości. Równocześnie można też liczyć na czystość sygnału i dokładność odbioru, których nie zmącą nawet trudne warunki pogodowe. To nowoczesne propozycje, które sprostają wymaganiom nawet bardzo wybrednych specjalistów i melomanów wśród budowniczych. Zachęcamy do poznania szczegółów oferty.

Pokaż tylko Pokaż tylko
MarkaMarka
pixel