Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szlifierki szczotkowe do drewna - sieciowe

( ilość produktów: 1 )

Szlifierki szczotkowe to niezastąpione narzędzia dla specjalistów zajmujących się obróbką powierzchni. W Elima24 znajdą Państwo szeroki wybór szlifierek, w tym również dedykowanych do drewna. Ich wszechstronność i efektywność czynią je idealnymi narzędziami dla stolarzy, cieśli, twórców mebli oraz dla wszystkich, którzy potrzebują dokładnego i profesjonalnego wykończenia powierzchni drewnianych lub nadania im struktury..

Dostępność, Pokaż tylko
Usuń wszystkie filtry

Szlifierki szczotkowe – funkcje i zastosowanie

Nowoczesne szlifierki szczotkowe są specjalnie zaprojektowane do skutecznego usuwania farby, rdzy, lakieru, a także innych powłok z różnych powierzchni. Dzięki specjalnym szczotkom wykonanym z trwałych włókien te niezawodne elektronarzędzia zapewniają dokładne i równomierne szlifowanie. Szeroki wybór różnych typów i twardości szczotek pozwala na dostosowanie narzędzia do wybranego rodzaju materiału i celu, jaki chcą Państwo osiągnąć. Niektóre służą do zgrubnego szlifowania, innych można użyć, by nadać drewnu ciekawą fakturę, a jeszcze inne starannie je wygładzą, sprawiając, że będzie delikatne i przyjemne w dotyku. Zaprezentowane tu szlifierki doskonale sprawdzają się podczas pracy w drewnie, renowacji starych, drewnianych domów, a także podczas produkcji i renowacji mebli. Stosowane są również z powodzeniem do postarzania drewna i nadawania mu struktury.

W Elima24 dostępne są szlifierki renomowanych producentów, o sprawdzonej jakości. To nowoczesne urządzenia, które zapewniają wysoką wygodę użytkowania. Możliwość szybkiej wymiany szczotek, zabezpieczenie przed przeciążeniem, opcja ustawienia głębokości szlifu czy system odsysania pyłów to tylko niektóre z ich funkcji.

Sklep z elektronarządziami Elima24

Szlifierki szczotkowe to tylko część oferty sklepu Elima24. Oferujemy narzędzia sieciowe i szlifierki akumulatorowe różnych typów, w tym:

Dbamy o to, by w naszym sklepie znalazły się tylko najwyższej jakości produkty. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami dostarczamy profesjonalne i trwałe elektronarzędzia, które zapewnią użytkownikom optymalne rezultaty i satysfakcję z ich pracy.

pixel