Opinie o Nas
📱 795 878 898            ☎ 34 361 04 53            ✉ info@elima24.pl                      Godziny pracy infolinii:     poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ściernice do ostrzenia pił taśmowych

( ilość produktów: 4 )

Z myślą o właścicielach warsztatów stolarskich lub innych firm zajmujących się profesjonalną obróbką drewna internetowy sklep narzędziowy Elima24.pl przygotował specjalną kategorię akcesoriów do ostrzenia pił taśmowych. Prezentujemy w tym miejscu profesjonalne ściernice do ostrzenia pił taśmowych dedykowane zastosowaniom warsztatowym. Mamy sprzęt o zróżnicowanych parametrach technicznych, przede wszystkim o różnych średnicach talerzy i różnych poziomach twardości.

Oferowane przez nas ściernice do ostrzenia pił taśmowych to oryginalny sprzęt polskiej marki Fenes (producent narzędzi skrawających i akcesoriów dedykowanych różnorodnym zastosowaniom warsztatowym), charakteryzujący się doskonałą jakością wykonania, gwarantujący sprawną realizację prac związanych z ostrzeniem pił taśmowych dowolnej konstrukcji. Korzystając z oferty naszego sklepu, zamówisz oryginalne ściernice do ostrzenia pił taśmowych Fenes, a także wiele innych narzędzi i akcesoriów, które mogą przydać się w każdym warsztacie stolarskim. Sprawdź nas i zamów potrzebne Ci akcesoria.

Dostępność, Pokaż tylko
CenaCena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel